CSG Calvijn feliciteert al haar geslaagde leerlingen!

CSG Calvijn feliciteert al haar geslaagde leerlingen!

Calvijn Vreewijk, Rotterdam
HAVO: Nick Adriaanse, Kaoutar el Aita, Nafie Aknaf, Caroline van Alphen, Yousra Amezian, Hajar Andour, Shelbert Andrea, Redouan Aoulad Haddou, Jonathan van Arkel, Saqlain Ashraf, Marouane Bakour, Sofyan Balhssain, Lizanne van Berghem, Chelsey van Berkel, Sohan Bhagwat, Nina Biesterbos, Murad Boudal, Gihan el Boudinit, Nouhailla Boulkhrif, Brian Buurmeester, Nissrine Chaâra, Danny Chen, Rushil Chirmoti, Debby Chow, Philip Dondras, Redouan Dors, Amber Eijpe, Gökay Eryigit, Anass Fendrhoussi, Rowan Hakkenbroek, Saffia Hosseinkheyl, Sharon Jagan, Vivian de Jong, Orhan Kalemli, Aleyna Karadavut, Cansu Karakaya, Ayoub Karroumi, Mahmut Kizil, Niels van der Kraan, Viv Kroes, Cihad Küçüksen, Vanisha Lokha, Nikola Machalska, Amparo Madimin, Noumidia El Mahi, Elif Maras, Dani Milutinovic, Gadiid Mohamud, Ikram Omanssour, Aminenur Özkal, Ismaïl Rached, Amal Rahhab, Kevin Saeri, Volkan Sarioglu, Oscar de Schepper, Gülay Sekerci, Loraine Setrokarijo, Arun Thakoersingh, Jason Tjauw, Blaurin Tourialai, Erdem Ünal, Burçin Üner, Giovana Vos, Jannat Warraich, Shelton Wijngaarde, Fatma Yüksel, Kayen Zheng.
Atheneum: Viresh Autar, Dinesh Badrie, Youssra Benmrit, Manouska van den Berg, Raoul Bhikha, Ahmed Bilal, Faïssal el Bouazzaoui, Ilham Boulahian, Elif Demirci, Samarawet Desta, Gülin Gülay, Naoual Ben Hamou, Hader-Ali Hussain, Radja Jagesser, Linquendo van der Klooster, Jacky Lam, Sarah Leklye, Daniël Lingsveld, Killian O'Grady-Walshe, Ilias-Mohamed Saddik, Dj van Trigt.
Gymnasium: Thom van den Akerboom, Tülay Aksu, Amy den Ambtman, Houda Boulakhrif, Jelger van Dam, Jennifer Dobber, Esther Domenie, Carlos Garcia Saldivar, Esmée de Groot, Amin el Hamdaoui, Bram Helmich, Arooj Ilyas, Stasiu Kaminski, André Kit, Jasper de Koning, Nicole Krikken, Kevin van der Marel, Selma Messaoudi, Sabra Mohia, Adi Prasovic, Tom Remijnse, Nick Rorijs, Krishan da Silva, Jeanny van der Voorden, Mohamed Zaaj.


Calvijn Lombardijen, Rotterdam
VMBO gemengde leerweg/theoretische leerweg: Dalila el Abdellaoui, Suevany L' Acosta, Hafsa Akbulut, Halimenur Akdeniz, Hamdi Akujobi, Zahraa Al-Shaibah, Sandy Almeida, Mislina Altintas, Ikram Arian, Seda Aslan, Angela Atmowerdojo, Rana Ay, Ridvan Basoglu, Anouar Benamari, Sanne Blok, Sanna de Boer, Amir Boukris, Nabila Boulkhrif, Furkan Çevik, Ceren Ceylan, Nora Cherif Mabrouk El Miliani, Stefano Cori, Lenny Cruz Fortes, Douglas van Dekken, Octavio Doelwijt, Muhammet Doganer, Gio Felisia, Letisha Ficroy, Viatie Forst, Jessica Gomes, Rama Hanoeman, Babette van den Haspel, Jada Hoogvliets, Gabriëlla Hosé, Samira el Jaouani, Mirshère Juliana, Mazlum Karamusaoglu, Vanety van Katwijk, Robin Kaygun, Enes Keskin, Elem Koçak, Matilda Kools, Yassine Labyad, Tessa Ladage, Maryn de Lange, Darlene Luzombe, Daniël Martins Silva, Bram Meines, Chouaib Metalsi, Rosie van Norren, Emrah Özbay, Can Özcan, Shaniqua Plukker, Kristy Presentacion, Sandjana Ramgoelam, Bruce Riegman, Mervin Romet, Oscar van Roon, Robel Saleh, Romano Sardjoe, Faizah Schoop, Haitiana da Silva Rodrigues Borges, Ceyhun Sürücü, Sana Tarrahi, Winta Tesfamichael, Thanu Thambiaiyah, Mayranthy Thodé, Özgün Tokat, Ryan Tsang, Wiktoria Turowska, Caitlin Valies, Sarah Visser, William Westerkamp-Foh, Gianni Westmaas, Furkan Yatkin, Oussama Yeklef, Anass Younousse, Asma Zallé. Raja Bhajan, Dilâra Çaliskan, Faisa Cansuur Sanches Dias, Raishri Chaturi, Ishana Satram, Soufyan Tarrahi, Janeira de Windt, Gülsüm Yesil, Danny van Zonneveld.
 

Calvijn Maarten Luther, Rotterdam
VMBO gemengde leerweg/theoretische leerweg: Yaasien Abdoella, Raisharley Agata, Yasin Aït Amzile, Marta Akinola, Kürsat Aksu, Feyza Alkilic, Furkan Atabey, Zakaria Azaouyat, Tayfun Bahar, Mehdi Barakat, Emre Basoğlu, Akshay Biharie, Mourad Bouzelmat, Jitse Brabants, Karim Buis, Shahir Candelaria, Denzel Chaitsingh, Mahdi Chamsse, Ibrahim Çiçek, Heulénio Da Graça Soares, Amal Darkaoui, Naomi Dekker, Clara Dos Santos Almeida, Beyza Dübüs, Zehra Nur Erdal, Nizar Haddouch, Doha El Hannouf, Enes Elibol, Daphiany Everitz, Sabah Fadlaoui, Sergio Gogar, Filiz Gülcü, Rümeysa Gülseren, Esam Hamed, Kelly Hille, Harijandie Kartodimedjo, Pavan Krishna Sharma, Uday Krishna Sharma, Guillermo Lie Tsjoen Kim, Ledyana Galina Mendonça, Kübra Nas, Zülâl Naz, Kaio Nunes Pereira, Ranita Ramadhin, Shayenna Ramadhin, Jeviley Rosina, Christian Samuel, Suraya Doekhi, Quinton Bihn Qach Lim, Gilmaira Jaleisha Sendar, Cenk Akdeniz, Oussama Contich, Jayda Josias, Mikail Kartaler, Anthony Nightingale, Siham Metalsi.
HAVO Business School: Sagal Abdi, Aclan Aksoy, Maghaly Allen, Loubna El Anzi, Furkan Artuk, Svetoslav Baylov, Nora Boujddayn, Kelly Chan, Hamza Choudry, Hanae El Mimouni, Seda Elibol, Chaima El Kantouhi, Vinay Laloe, Sefanja Lesnussa, Danna Muentes Ribadeneira, Hamza Tachi, Meltem Titiz, Reshma de Waal.


Calvijn Juliana, Rotterdam
VMBO gemengde leerweg/theoretische leerweg: Rania Acharki, Rümeysa Akdoĝan, Rukiye Akilli, Malina Alimasi, Abdellah Ametjaou, Oualid Azzarouali, Talha Bedeş, Aslihan Bektaş, Yousra Ben Haddou, Yassmina Berrag, Maïssa Bouchta, Dilâra Çinar, Charlene Coelho, Michel Cornelia, Mowisha Dahoe, Amal Dahri, Mouaad Daoudi, Özge Dinç, Ebrar Eryigit, Ahlam Es-Sabir, Melda Eser, Charlotte Folkers, Danisia Furtado Brito, Rashinda Garia, Devika Girjasing, Sema Gülcan, Siham Harouati, el, Gino Heiland, Beni Henriques dos Santos, Danielle Hessels, Dennis Hoekstra, Jeroen Hout, in 't, Manon IJzendoorn, van, Manisha Jankisingh, Marcus Josias, Furkan Karacaer, Yassin Karat, Wasma Khallouf, Ouidad Kharbach, Suray Koeiman, Nouhaïla Koubaï, El, Neha Laloe, Daniëlle Langenberg, Che Latorre, Kelly Lubrano Barbosa Vicente Pires, Shaldy Martina, Olaya Mehdi, Faical Mimouni, Giovanni Mohanlal, Kevin Monteiro Delgado, Yasmina Moussa, Sesuna Musei Abraham, Samra Musse, Melda Odabaşi, Blessing Okoduwa, Elvis Omere, Ahmet Özkan, Sinem Öztürk, Jessica Pelt, van, Jaimy-Dean Philipsen, Selen Polatli, Krishan Rambaks, Zoë Regt, de, Raviënsey Reineta, Emre Sagir, Dilay Sahin, Selçuk Şahin, Yaren Sazak, Ilias Semlali, Amina Sheppard, Gurkaran Sohi, Aniek Straver, Frank Strien, van, Amal Tahiri, Dylan Tamrin, Aleyna Tatli, Doĝuhan Ünsal, Musab Uslu, Sule Uysal, Kevin Vaarties, Giovanni Verissimo Brito, Michelle Vermaire, Amber Weert, van, Saloua Yahyaoui, Ismaïl Yakouti, el, Efuah Yanney-Kumi, Emir Yildirim, Nikol Yonan, Tarik Zarouk. Hakan Bedeş, Mine Keskin, Learta Maksutaj, Hamza Taibi, Ömer Güllü.

 
Calvijn Meerpaal, Rotterdam
VMBO basisberoepsgerichte leerweg: Céline van der Graaf, Annemarie Huis, Lars Karsdorp, Menno Kers, Thomas Krak, Sabri Mohammed, Hélio Mota, Carlos de Oliveira Catarino, Bradley Scholten, Gimiliano Treurniet, Damien Velders, Simon van Vliet, Luna van Aalen, Marchano Bolte, Chelsea Christiaanse, Marilyn Hertstein, Peter de Jong, Auriëlla Kievit, Freija Knuijver, Djiënne Kol, Anthony Lo-Kioeng-Shioe, Shauni van der Munnik, Dubiënne de Raaij, Shakur Rijssen, Ramy van der Veer, Isabella van den Wijngaard, Ismet Erdogan.
VMBO kaderberoepsgerichte leerweg: Gianny Capitein, Gio Conceição, Claudia Corpeleijn, Lloyd Deelen, Stefanie Demeijer, Joris de Koning, Mitchell Loman, Jordi Noorlander, Jeroen van Oudenaarden, Delphin Ouwerkerk, Danny Roosendaal, Joyce van Ruth, Jody dos Santos, Sarmeh Sharafi, Debby Sprengelmeijer, Thomas Tolsma.
VMBO theoretische leerweg: Romy van den Akker, Thijs Bijleveld, Raoul Kegel, Remco Luhrman, Pim Meijer, Keith Rellum, Sebastián van Rhijn, Bastiaan Roszek, Sam Schouten, Xiao Veerman, Susan van Vianen, Kaylin Vieira, Donna van Zandwijk, Robin Zimmerman, Nourdin Annati, Joey Docter, Winona van der Heijden, Maarten Hoek, Sean Luc de Lange, Thom Nolen, Laura Potapova, Claudia Ruigrok, Mark Speksnijder, Marvin van Trijffel, Cynthia Wegman, Donny Wesdorp, Lennart Abel, Alisha Almeida Soares, Tim Bouwman, Suzanne van Gulik, Maxim de Haan, Gianni Khelawan, Mike Knoops, Denise Risseeuw, Kieran Swami-Persaud, Mike Berndsen, Thom Bresser, Nick Camman, Stan de Kramer, Mart van de Merwe, Steve Mosch, Menno Talen, Kyara Vielvoije, Lina Yahyaoui, Bowen Zwanink.

Calvijn Groene Hart, Barendrecht
VMBO theoretische leerweg: Joëlle van Adrichem, Thomas Aulman, Sander Bakker, Tom Bakker, Yassine Ballah, Débora Baptista Azevedo, Sherwelin Barbolina, Natascha van Bebberen, Esma Beder, Millennio van den Berg, Andrea Boekhout, May-Fleur Bogaard, Martijn Boom, Ivan Booster, Esmée Borremans, Michelle Bourgonje, Carsten Bruin, Pauline Bults, Shpat Bytyqi, Melisa Çetin, Maurice Comijs, Merin van Dam, Preshisan Debipersad, Kimberly Deckers, Shane Dekker, Thomas Dekker, Irem Demirci, Melissa Dissel, Sandra Don, Zawadi Done, Sifra van der Duijn Schouten, Marrit van Eck, Daniëlle van Egmond, Amber Geeve, Hanae Ghalib, Lisa de Goeij, Victor Gouijn Stook, Alexander Gras, Florian Haak, Marvin van Haften, Stijn Hendrix, Vera Hoekwater, Luna van der Hoeven, Jeffrey Hoogenboezem, Alex Huijgen, Myesha Ipcedencia, Hritik Jagota, Anoeska de Jong, Max de Jong, Raoul Jongenengel, Luuk Jumelet, Alex Kalis, Didem Karaosmanoglu, Cleo van Keimpema, Anne de Kok, Mark Kokořová, Moïsha Kolenbrander, Leendert Koster, Nick Kramer, Gwen Krijgsman, Isabelle Kuipers, Mads Larsen, Quincy Lieveld, Jochem van der Linden, Shanna Lorsheijd, Dominic Luchtenburg, Miquel da Luz, Daniël Mak, Dustin Martina, Phoebe Mast, Youssra el Mehdaoui, Tim Meijers, Elvira Mol, Levi Muller, Ricardo van Ommeren, Noortje Overdijk, Laura Panis, Michelle Peterse Criado, Astrid Poot, Marianne Prooij, Robin van de Put, Sophie Rienstra, Dion Ripmeester, Camiel Rollé, Stephen dos Santos, Melissa Schild, Tom Schippers, Yannick Silva Ortet dos Reis Borges, Kyra Sloff, Manuel Smit, Ruben Stegenga, Nikki Struik, Yesmay Verwater, Valentin Vieveen, Strahinja Vukmirović, Julia Weeda, Kevin Weijers, Jesse Wolleswinkel, Luna Wolters, Amine Zafraoui, Malou Zeeman, Mike van Zoest, Sam Zwaal, Lynn van der Zwalm. Jaimie van Bremen, Tolga Değer, Sinan Demir, Lola Dolk, Julie Hamilton, Alperen Topuz.
HAVO: Lotte Aalsma, Sebastiaan Albers, Kristjan Bakker, Marc Bakker, Koen Barendregt, Jan Barnard, Raquel Birsak, Edgar van Bokkem, Patrick Bot, Nina van Breda, Ilse Briejer, Tristan Broer, Soezy Castillo, Eric Cheung, Jasper Dalessi, Mariël Desloover, Jomar Duchain, Salma Hadchoune, Cas Hagman, Arne Hagoort, Behzad Hashimi, Tom Hogeweg, Nick Huizer, Daniël Jafari, Layla de Jong, Lisanne de Jong, Julian Jongeneel, Walle van Kammen, Irvan Ketwaru, Gianni van Keulen, Kaylee Kiss, Sem Kleijweg, Kimberley de Kool, Mees van Krevelen, Tristen Krijgsman, Lucas Kuijpers, Sona Lachman, Naomi Leep, Gido van der Leer, Tim van Leeuwen, Jason Lin, Mels Luijendijk, Jesse van de Luitgaren, Hanna van Meel, Tessa Milot, Dennis van der Moolen, Aude Munyarukato Ngoyo, Frank Nootenboom, Joost Nootenboom, Thijmen van Oosterom, Niek Ouwendijk, Marieke Peeters, Fu-sang Pott, Kayo Renwarin, Thara Romeijn, Rosanne Rongen, Sten Roos, Ithamar Rottier, Yvonne Schaap, Stephan Schilte, Hélène Schrooyen, Carlein Schurg, Jorinde Smit, Reshina Soedhoe, Stacey Solbrig, Femke Stoffels, Kenneth Stunnenberg, Vincent van Tol, Marc Verhoef, Rik van Vlerken, Antonie van Vliet, Jeroen de Vries, Pieter de Vries, Rianne de Vroet, Rob van der Waal, Joris van Waardenberg, Ties de Waart, Annelotte van der Wal, Robin Wijntjes, Jetrëll Williams, Britt van der Windt, Maurits Witvliet, Di Di Zhou. Laura Dolmans, Soeber Farax, Jop Hartveld, Youri van Koppen, Miriam van der Vorm.
Atheneum: Sascha Arema, Alisha Baan, Sjoerd Bikker, Lianne Brand, Tamara Buurman, Noortje van Dalen, Indy Dekker, Evelien Deuring, Mats van Dijk, Bart Eggens, Marina Feyz, Eline van Gelder, Thomas van Genderen, Annemieke van der Giessen, Linda Hammerschlag, Iris Heij, Senne Fleur Hooimeijer, Kevin Huijgen, Devi Jhinkoe-Rai, Job Kanis, Ralph Knip, Angelo de Krom, Irene Kuipers, Koen Leeuwenburgh, Sophieke Lems, Marjolein Meijering, Marc Mulder, Tim Nijs, Daniël Opschoor, Sandra Panis, Robin van der Pol, Tessa Quispel, Daphne Roderkerken, Tim Rotgers, Freek Schell, Rocher Smol, Maurice de Stigter, Romee Usmany, Niels Verheem, Chelsey Visser, Calvin de Vries, Kevin Westra, Luc Willemsteijn, Aman Bishesar, Kelly de Jong.

Focus Beroepsacademie Calvijn, Barendrecht
VMBO basis- en kaderberoepsgerichte leerweg: Robina Abduli, Tarik Ahmed, Leyla Akboğa, Nutkiye Arslan, Aäron van Ast, Furkan Aydin, Sabina Aziz, Dhanish Baidjnath Misier, Milena Bakker, Ayoub Barkani, Isaiah Beijn, Mehtap Bektas, Linda Blok, Eemy Botermans, Ron Botterhuis, Nadira el Boukhiari, Iris Bouwman, Isa van Breugel, Sanne Bruinink, Adriana Burger, Daniël Burggraaf, Daniëlla Butrus, Angie Çamdere, Berkan Çekiç, Aidan Crawfurd, Romy van Dalen, Manisha Deol, Nida Dereli, Levi van Dijk, Maayke van Dongen, Chayenne van Dort, Joeri Dusault, Manon Elzerman, Verena van de Fijnaart, Iris van Gemerde, Hatice Genç, Sharon Goercharan, Roos Gouw, Ricardo Groenenboom, Shazim Gujjar, Jill ter Heegde, Arjan van der Heiden, Kai Hogendoorn, Denise Houweling, Femke Huizenga, Shiwani Jassal, Gianne de Jong, Quinty de Jong, Neslihan Karadaş, Batuhan Kaya, Mounir Khaya, Anne Kloos, Mike Knijnenburg, Khaylian Kok, Thomas van Krimpen, Qjell Krolis, Xander Lagrouw, Charisse Laldjising, Daniela Langendoen, Danique de Lege, Wally Ligori, Naisha Lourens, Danique Maasbach, Nora Machrouhi, Xavier Mejía, Jelyshia Mekonen, Shirena Milot, Jacqueline de Mooij, Ana Sara ten Napel, Helin Nayir, Wesley van Oost, Umut Özyurt, Yannick Polet, Denise Ponsen, Floor van der Post, Cherilynn Rambharos, Akshay Ramsaroep, Kayleigh Ras, Thom Roolaart, Iris de Ruiter, Ilse van Schaardenburg, Demi Schilt, Mees Schrammeijer, Kaylee Siebel, Remy van der Sijs, Anouska Sloof, Luna van der Sluijs, Bart Snelderwaard, Francis Soliana, Michael van der Stigchel, Sharon Stolk, Ilse Stols, Amaro Struik, Delvin Tavares Galina Fortes, Faith Tichelaar, Joey Tsavaras, Yasemin Tunali, Raffaela van Uden, Jochem Vermeulen, Fleur van der Vet, Rachel Vielvoije, Saskia Visser, Twan de Vreede, Kensha Wolff, Rena Ardon, Antonio van Deuzen, Jamieson Dijkhoff Mendez, Djamilla Duivesteijn, Nur Eskigil, Luke Gouman, Turhan Güden, Edwin Lader, Moreno Magdalena, Chardelys Manuel, Kim Martens, Oumra el Maslouhi, Kelsey Maundrell-Seager, Kajol Ramsaroep, Ercil Schaap, Ferdi Schepers, Salih Sert, Shenuwell Virginie, Saskia Vos, Calvin Wolff, Yasemin Yildiz.