Twaalf uur sporten voor het goede doel

Op maandag 20 november hebben leerlingen uit havo 4 en 5 een nacht lang gesport. Door een nacht lang onder andere te hebben gevoetbald, gebasketbald en te hebben geyogaad, hebben zij ruim vijfhonderd euro opgehaald voor de Roparun.

De sportmarathon werd georganiseerd door leerlingen van havo 4 om mevrouw Grootenboer te steunen, die zelf ook mee zal lopen tijdens de Roparun. Door zelf ook een sportieve prestatie te leveren, hebben onze leerlingen hun steentje bijgedragen om mensen met kanker op verschillende manieren te helpen.

De marathon begon op maandag om 18.00 uur en eindigde dinsdagmorgen om 06.00 uur. Veertig leerlingen hebben een nacht lang meegedaan aan verschillende sporten, waaronder yoga, basketbal, kickboks en voetbal.

De opbrengst van deze sportieve actie gaat naar het Team Ondernemers Barendrecht, dat volgend jaar in mei meedoet met de Roparun.

Redactie Rijnmond maakte dinsdagochtend een kort radioverslag hierover. Beluister dat hier.

Klik hier om het filmpje van de sportmarathon te bekijken.