We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

De school mag weer open!

We zijn ontzettend blij dat onze school weer opengaat. Wij kijken er naar uit om onze leerlingen weer te kunnen ontmoeten. Wel zal de school voor leerlingen en medewerkers anders zijn dan toen zij hier voor het laatst waren.

Om onze leerlingen op de heropening van onze school voor te bereiden hebben wij deze video gemaakt.